NASA: перший випробувальний політ вертольота на Марсі намічений на 19 квітня

Пeрші льoтні випрoбувaння вeртoльoтa Ingenuity (“Винaxідливість”), дoстaвлeнoгo нa Мaрс нa бoрту мaрсoxoдa Perseverance (“Нaпoлeгливість”), відбудуться, як oчікується, в нaйближчий пoнeділoк.

Відпoвідну зaяву oпублікoвaнo в субoту для сайті Національного управління США з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA), передає УНН.

Згідно з повідомленням NASA, випробування вертольота повинні початися приблизно о 03:30 из-за часом Східного узбережжя США (10:30 ради київським часом). При цьому дані для них “надійдуть получи и распишись Землю через кілька годин”. У разі, якщо випробувальний політ мало-: неграмотный буде відкладений, фахівці NASA проведуть брифінг, який розпочнеться о 14:00 (21:00 по (по грибы) часом Києва).

Раніше перший політ Ingenuity, який спочатку був намічений получай 11 квітня, кілька разів відкладався. Около цьому в NASA відзначали, що всі системи Ingenuity працюють хорошо.

Нагадаємо

У березні головний розробник Ingenuity Борис Беларам відзначав, що апарат є досить крихким. У разі падіння він може зазнати пошкоджень, по вине які прийде в несправність. Керівник планетологіческого підрозділу NASA Лорі Глейз підкреслювала, що Ingenuity, маса якого становить близько 1,8 кг, повинен стати “першим вертольотом, який полетить бери іншій планеті”. Вона констатувала, що фахівці будуть робити фотографії по (по грибы) допомогою встановлених на апараті камер. После словами Глейз, це разрешить зібрати інформацію про деяких ділянках поверхні Червоної планети, из-за якими важко спостерігати з космосу.

Спочатку апарат повинен піднятися бери висоту близько 3 м. Пізніше висота польоту збільшиться впредь до 5 м. Очікується, що польоти апарату триватимуть неважный (=маловажный) менше 31 земних діб.

Марсохід Perseverance 18 лютого здійснив посадку в районі кратера Єзеро. Всі операції під дни неї здійснювалися в автоматичному режимі. Тепер протягом декількох місяців если проходити перевірка всіх систем і устаткування. Фахівці NASA розраховують после допомогою Perseverance виявити сліди існування в далекому минулому життя нате Марсі.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.