NASA назвало найсерйозніший інцидент у космосі за п'ять років

У рeзультaті вибуxу бaкa рoзгіннoгo блoку Фрeгaт-СБ утвoрилoся 325 улaмків нa висoтax від 100 дo 6000 кілoмeтрів.

Вибух бака російського розгінного блоку Фрегат-СБ в травні 2020 року отсюда следует найсерйознішим інцидентом в космосі ради п'ять років. Ради це в четвер, 4 березня, повідомляє РИА Новости з посиланням получи звіт Космічного центру імені Джонсона, який прорываться в NASA.

"Ґрунтуючись получи и распишись нових даних, це руйнування виявилося найсерйознішою такою подією вслед за останні п'ять років", — йдеться в звіті.

Зазначається, що станом сверху 1 лютого американські засоби спостереження виявили 325 уламків від цього вибуху нате висотах від 100 раньше 6000 кілометрів, з яких в космосі залишилося 309.

Об'єкт, що вибухнув, перебував нате орбіті з мінімальною висотою 427 кілометрів і максимальною — 3629 кілометрів і представляв тороїдальний скидний прибор баків розгінного блоку Фрегат-СБ, який быть виведенні супутника в космос відокремився після витрачання палива.

Зруйнований множество чего-либо баків Фрегату-СБ використовувався в липні 2011 року пользу кого доставки в космос обсерваторії Спектр-Р. 10 травня 2020 року в США заявили, що ёмкость вибухнув на орбіті 8 травня з утворенням 65 уламків. Пізніше в Роскосмосі підтвердили случившееся руйнування, зазначивши, що уламки никак не загрожують Міжнародній космічній станції і російським супутникам.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.